Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram
Česká republika |  
      Rozšířené vyhledávání
Facebook Twitter Youtube Linkedin Instagram

Nová řada impulzních relé CNB..


ArchivArchiv
Strana 4 z 75     

Nová řada impulzních relé CNB..Rozšířili jsme řadu modulárních stykačů o impulzní relé, typ CNB.

Vhodné pro řadu aplikací zejména v domovních a bytových aplikacích. Je primárně navrženo pro ovládání světelných obvodů, ale může být použito například pro ovládání a řízení motorů čerpadel. 

Obě polohy výstupního kontaktu jsou spuštěny impulzem na ovládací cívce, tj. každý impuls změní stav výstupního kontaktu ze sepnuto na rozepnuto a následně z rozepnuto na sepnuto. Mezi pulzy zůstává kontakt v poslední poloze bez buzení cívky (tj. bez ztrátového výkonu).

Relé pracuje tiše, redukuje vlastní ztráty (příkon elektromagnetu). Puls může být vyvolán i např. vzdáleným tlačítkem z velmi jednoduchého elektrického obvodu.
 

CNB… impulzní relé je vybaveno dvoupolohovým manuálním ovládáním (0-1), které zároveň indikuje stav, případně slouží jako odpínač ovládacího napětí pro bezpečnou práci v obovodu výstupního kontaktu.

CNB... řada nabízí několik variant prvku. Impulsní relé je dostupné ve variantách jednomodulové a dvoumodulové šířky s 1,2,3 a 4 výstupními kontakty 20 nebo 32A jmenovitého proudu a s dalším příslušenstvím současně ovládaných kontaktů v samostatném bloku. 
Krytí IP20 pro instalici do rozvodnic.

Současně s impulsním relé můžete použít řadu instalačních modulárních sykačů LOVATO Electric a zde včetně a nebo bez ručního ovládaní. 

více

Strana 4 z 75     
ArchivArchiv

Nové výrobky